Politikamız

Biz, Standart Pompa olarak, attığımız her adımda standartları aşmak için çalışıyoruz. Gelişen teknolojileri, değişen dünyayı sürekli takip ederek üretim ve hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak, bizim için çok önemli.

Burada, çalışmalarımızı teknik eğitimlerle destekleyerek, sektörde öncü rol üstleniyoruz. Uluslararası kalite standartlarında üretim yaparak, dünya pazarındaki payımızı artırmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuz. Onlarla kurmuş olduğumuz güven ilişkisi, bizi daha da iyi hizmet sunmak için cesaretlendiriyor. Çevremizi ve çevremizdekileri korumaksa en önemli görevlerimizden. Doğayla dost iş anlayışını önceliğimiz haline getirirken, iş arkadaşlarımızı da hastalık ve kaza risklerine karşı eğitiyoruz. Bu konuda, ilgili çevre ve iş sağlığı yasalarını titizlikle takip ediyor ve bütün sorumluluklarımızı harfi harfine yerine getiriyoruz.

Bizim için standartları aşmak demek, yönetim, üretim ve uygulama alanlarında hep ileriyi hayal etmek demek. İşte bunun için fabrikadan ofislerimize, sahadan bayiliklerimize kadar, faaliyet gösterdiğimiz her alanda tek bir anlayış benimsiyoruz: Sürekli iyileştirmek!