SNK Uçtan Emişli Yangın Söndürme Pompa Sistemimiz Yurtdışına Açıldı!

Standart Pompa, üretimini gerçekleştirdiği uluslararası standartlara uyumlu yangın pompası sistemleri ile ihracat projelerine devam ederken, global pazara sunduğu yüksek verimli, uzun ömürlü ve uluslararası yangın yönetmeliklerine uyumlu çözümleriyle sektörünün en iyi tedarikçileri arasında tercih edilmeye devam etmekte.
Yurtiçi projelerinde olduğu gibi yurtdışına gerçekleştirilen tüm sevkiyatlarında da satış öncesi, tedarik, uygulama ve satış sonrası hizmet süreçlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmeti sunan Standart Pompa, son olarak yangın pompası sistemleri alanında yeni bir SNK Uçtan Emişli pompa sisteminin ihracatını Temmuz Ayı’nda tamamladı.

UL Listed ve FM Approved uluslararası yangın söndürme normlarına uygun olarak tasarımı gerçekleştirilen SNK Uçtan Emişli yangın pompası sistemleri, yüksek verimli, uzun ömürlü ve güvenilir çalışma performansıyla global alanda tercih edilmeye ve kullanıldığı yapılarda sakinlerine güven vermeye devam ediyor.

SNK Uçtan Emişli UL/FM Yangın Pompası Sistemlerinin Tasarım ve Teknik Özelliklerini Keşfedin: http://standartpompa.com.tr/tr/content/snk-uctan-emisli-ul-listedfm-appr...